Ve Stříbře zazní nejkrásnější skladby z operet a muzikálů

Skladby z nejoblíbenějších operetních děl – např. z Cikánského barona, Fantoma opery, Rosemarie či Země úsměvů – zazní ve středu 5. října v nádherně opraveném kostele Nanebezvetí Panny Marie ve Stříbře na koncertě nazvaném Od operety k muzikálu. Koncert je součástí minifestivalu Podzim s klasikou, jehož hlavním pořadatelem je plzeňský spolek Dobroslav.

Sopranistka Miriam Čížková, laureátka Ceny Franze Lehára v Komárně, a Roman Krebs, člen Divadla J. K. Tyla v Plzni, za doprovodu klavíristy Štěpána Slavíka přednesou nádherné a nezapomenutelné skladby ze slavných operet a muzikálů. Vstoupit s nimi můžete do kouzelného světa hudby a zaposlouchat se do známých a stále oblíbených melodií F. Lehára, R. Frimla, J. Strausse, E. Kálmána, A. Lloyd Webbera a dalších, neméně slavných skladatelů.

Na koncertu vystoupí také děti z pěveckého souboru Stříbráček pod vedením Hany Bezděkové.

Vstupenky je možné předem zakoupit v Městském kulturním středisku ve Stříbře, Benešova 587, a na portále www.plzenskavstupenka.cz. Začátek koncertu, který bude moderovat oblíbený moderátor hudebních pořadů Jiří Hlobil, je v 18 hodin.

Follow by Email